matějská... oujé

28. března 2011 v 16:23 | Pavelondra
jeden den šílence...
Minulý týden v sobotu ráno bylo v Brně hnusně. Navzdory tomu jsem vstal už v půl sedmé a začal štrachat po bytě. V hlavě se mi pořád honila myšlenka "jet na matějskou nebo zůstat v teple"
vidina celého dne stráveného ve sněhu a dešti, aspoň to tvrdilo počasí, mě moc netěšila, na druhou stranu jsem si říkal, matějská je jednou do roka, třeba bude hezky.
A tak jsem nakonec vyrazil směr Praha. Ve vlaku byla nuda, z části to sice zachránilo prolézání zpráv na twitteru a jemu podobných službách, ale tři hodiny cesty jsou přece jen tři hodiny a tak jsem značnou dobu hlavně prospal.
V Praze jsem čekal na kamaráda asi 20 minut, sice byla zima, ale huráááááá! nesněžilo. PPak se z dálky ozvalo nadšené: "Nazdar kocoure..." no to mi bylo jasné, že jsem se dočkal, "ne opravdu teplej nejsem," jen jsme s kamarádem trochu ulítlí.
Vydali jsme se tedy vstříc odpoledni. Navzdory zimě bylo na matějské docela narváno. Naši spanilou jízdu jsme zahájili na centrifuze, kterážto atrakce je jedna z mých oblíbených. Poté dostal Davidův kammarád, který s námi taky byl chuť na párek v rohlíku. Jen upozornění, na pražském výstavišti si párek nekoupím ani za boha, 20 Kč za tohle je fakt síla.
Pak jsme pokračovali. Centrifuga byl jen rozjezd, další atrakcí byla horská dráha cyklon, kravál to dělalo šílenej, házelo to s náma doprava doleva a ty dva kopce dolů, ty stály přátelé fakt za to.
Jedeme dál. Po cyklonu a pár cigaretách nás čekala třída uplně jiná, vlezli jsme na sound machine. To už měl David i kameru a vše náležitě komentoval... co jsme tam na sebe řvali tu prezentovat nebudu, blbli jsme šíleně, ostatně to je vše na videích.
Atrakce samotná byla nářez, lítalo to nahoru, dolů, doprava i doleva a to i hlavou dolů. A celé to jelo docela dost dlouho... paráda.
A pak to přišlo i na mě, co by to bylo za pouť, kdybych si na ní nedal vychlazené pivo. Bylo už i docela hezky, vylezlo sluníčko, tak se pilo dobře. Nutno podotknouti že ta servírka byla pěkná potvora, pěny v tom pivu bylo, že až přetékalo, ale zbytek kde nic tu nic.
Po téhle pauze jsem sám zavítal na atrakci booster, také létala hlavou dolů, ale bylo to tak rychlé a bylo zde tolik odstředivé síly, že to ani nebylo poznat. Takovou rychlost jsem přátelé už dlouho neviděl, těch peněz nelituju.
Poté byla další pauza a já neměl na práci nic jiného než si spustit foursquare a checknout se přímo na matějské... jinak jsem zjistil, že lidí s foursquare na matějskou asi moc nechodí, těch checkinů tam bylo velmi velmi málo.
Následovala atrace rock it, něco podobného jako sound machine, jen to trochu víc házelo.
Poté jsem sám chtěl vyzkoušet atrakci soundjet, nechoďte na ni, za 80 Kč je to pěkná blbost, něco jako větší lochneska, možná trochu rychlejší.
Závěrem jsme navštívili atrakci break dance, kterou znám již z minulých poutí, ta se mi líbila jako vždy, zplašená točící se autíčka, co s vámi hází všemi směry fakt miluju.
Pak už následoval jen přesun na hlavní nádraží, díky chvíli času i check in na foursquare a odjezd domů.
Ve Vlaku jsem pak potkal čtyřčlenou partu ožralýjch dospělých, kteří neměli nic jiného na práci, než mě vytáhnout na pivo ta 80 Kč do jídelňáku... už nikdy více.
Byl to vyvedený den a těším se, až si to za rok zopáknu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | E-mail | 28. března 2011 v 17:33 | Reagovat

Pavle, jsi borec, já bych to na matějské opravdu nedala, už jen když slyším některé atrakce hlavou dolů, točící se a pohybující se nahoru dolů i horská dráha mi vadí, , tak blinkám. Hlavně, že se pro Tebe den vydařil a vše sis to náležitě užil.

2 Matouš Matouš | 29. března 2011 v 18:08 | Reagovat

já to zas mulně miluju

3 evi evi | Web | 9. dubna 2011 v 2:16 | Reagovat

he he, mně je blbě už jenom z toho popisu atrakcí:D Mám z toho dojem, že jste si to užili ještě víc, než když jsi o tom psal minule

4 KIRAbive KIRAbive | E-mail | Web | 12. července 2018 v 9:50 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-relieve-breast-pain-during-pregnancy-useful-tips>how to relieve breast pain during pregnancy</a>

5 Mirkacync Mirkacync | E-mail | Web | 24. července 2018 v 2:51 | Reagovat

Peels can help to escape from of all age changes dermatological cover. exfoliation effective at any age, intended for skin of any type. After non-traumatic peeling disappear small wrinkles, epidermis turns out young, smooth. Recovery – three days. The middle peeling beautifully copes wrinkles (expression, old, affects hardly noticeable pits, eliminates age spots.
Adaptation – seven days. Profound peeling performing in the beauty hospitals. This is very effective procedure, although requires long term rehabilitation – up to one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

6 Kultirm Kultirm | E-mail | Web | 31. července 2018 v 22:46 | Reagovat

Lump armpit delivers inconvenience, aches. to Postpone trip doctor is not appropriate. Formation under the muscle cavity may turn out to be dangerous illness. But more often it is result excessive use antiperspirants with aluminum, violation rules personal hygiene, increased sweating. Redness causes a close clothing, polluted razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/how-much-should-you-worry-about-painful-lump-under-armpit>small painful lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump getting hot? This is the boil that should should, after that drink medications. first stage treat lotions, anti-inflammatory drugs. If the process switched to second stage, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama